MENU

svatební fotografka Roudnice nad Labem

přijímám rezervace

na příští svatební sezónu

Mohu vám nabídnout půldenní nebo celodenní svatební balíček. Většinu dne se snažím pohybovat jako reportážní fotograf – chodit po špičkách, být nenápadná a nezasahovat do dění a zachytit tak cenné momentky. Jinak zvládnu na společnou fotku zpacifikovat až 120 lidí, ozkoušeno :) Působím v okolí Litoměřic, ale na veselku za vámi přijedu, i když to nebude úplně za rohem.

Roudnice je krásné historické město v okrese Litoměřice. Mnoho novomanželů volí romantický obřad přímo na roudnickém zámku, nedaleko je také zámek Libochovice nebo Ploskovice.

Pro svatební hostinu a celý svatební den je velmi oblíbený Dvůr Perlová Voda nebo Podřipská farma v Kyškovicích, která Vám také v případě hezkého počasí nabídne obřad venku u vody. V okolí jsou další oblíbená místa, např. Pivovar Mlýn Statek, Starý Týn u Úštěka nebo Panství Liběchov či Panství Velichov. Přímo u Terezína se nachází také resort Golf Kotlina.

(z rozhovoru pro Veletrhsvatbarium.cz)

Pokud byste měla popsat ideální svatbu pro Vás jakožto fotografku, jaká by byla?

Hm... asi bez deště. :D Ne teď vážně, zamlžená technika sice nikoho nepotěší, ale dá se s ní vypořádat. Ideální svatba je pro mě taková, kde nikdo nestresuje, nemusí dodržovat harmonogram, kde babičkám ukápne slza dojetím a kde se všichni druhý den sejdou s kocourem u snídaně dojídat svíčkovou. Z toho jsou fajn historky – třeba posledně se takhle tatínek nevěsty dozvěděl, že je z dražby ze včerejšího večera o 12 000 Kč chudší.

Mívají snoubenci nějaká konkrétní svatební “fotopřání”? Pokud ano, jaká snoubencům plníte nejraději?

Myslím, že každý má někde toho svého fotografa a já se tím, co prezentuji ve svém portfotliu snažím najít k sobě takové snoubence, se kterými si padneme do oka. Zkrátka ty, kteří to vidí stejně jako já a ví, že mi mohou důvěřovat. I když pak přijde fotopřání, určitě to nebude nic, co by jedné či druhé straně bylo nepříjemné.

DALŠÍ MOMENTY ZE SVATBY

CLOSE