MENU

Jak to probíhá?

boudoir | akt

Boudoir nebo přímo focení aktu stojí už malinko štelování. Já sama jsem stydlivá až až a tak chápu, jak se můžete cítit – pro někoho je nahota přirozená, někdo se těžko osměluje. Níže najdete tipy, které se hodí znát, než vyrazíte na focení!

Klára P.

boudoir | portrét focení

Fakt se ti klaním, já vážně obvykle mažu fotky na kterých jsem a tady se mi líbí až na minimum výjimek všechny a nejradši bych si jich nechala udělat tak milion =oD jsi fakt úžasná =o) já teda věděla, že se mi tvoje vnímání světa líbí už při prohlížení fotek, co jsi dělala ostatním, ale že to zmákneš i se mnou, to jsem fakt nevěřila!

01
01

Pozor na otlačeniny!

V den focení oblečte pohodlné spodní prádlo! Ne vše se dá vyretušovat a nic nekazí dojem více než otlačeniny a rýhy na těle (pozor - i třeba takové ponožky s těsnou gumičkou jsou zrádné).

Panák nebo dva na osmělení?

Pokud nemusíte nutně jet autem, zvažte jinou formu dopravy anebo si zkuste zajistit odvoz. K osmělení nejlépe pomůže sklenička vína či panák nebo dva - ráda Vám něco nabídnu ze soukromých zásob. x)

Vizáž - ano nebo ne?

Na tento styl focení také opravdu doporučuji zvážit služby vizážistky – nejenom, že vizáž dotvoří dokonalý look, ale podepíše se to také na vašem sebevědomí a tím i výsledných fotografiích.

Pít a hydratovat...

Nezapomeňte pokožku den předem pořádně hydratovat a pokud máte, vezměte s sebou tělový olej nebo mléko klidně i na focení!

ZE ZÁKULISÍ

CLOSE