MENU

Jak to probíhá?

rodinné focení | v páru

Rodinné focení či focení v páru je o tom zachytit spontánní chvilky, detaily, pohyb a dát co nejvíce prostoru přirozeným momentkám. Do takového focení co nejméně zasahuji a snažím se tomu nechat volný průběh a proto také tento druh focení nabízím již pouze v exteriéru – i ve sněhu s termoskou se dá čarovat!

Kristýna K.

focení v páru

Moc děkujeme za úžasné a přirozené focení a ještě úžasnější fotky. Byl to zážitek a máme krásnou památku na celý život!

01
03
Eliška H.

focení v páru

Fotky od slečny fotografky jsou naprosto top! Smysl pro detail, originální nápady, neuvěřitelná ochota a vstřícnost. Rozhodně doporučuji!

02
03
Míša V.

rodinné focení

Je to úžasný, moc děkujeme.. Až se budeme chtít někdy zase fotit, najdu si tě zas!

03
03

OTÁZKY & ODPOVĚDI

Co vzít s sebou?

Na rodinné nebo párové focení je nejlepší sladit se nenuceně. V případě takového focení je fajn přijít v jednom outfitu a ten už po celé focení neměnit. Je vhodné volit spíše neutrální odstíny (béžová, šedá, bílá, zemité, přírodní barvy nebo jemnější pastelové odstíny). Vyvarujte se také velkým nápisům a logům, které působí na fotkách rušivě.

Rádi bychom i video.

No jasně, v takovém případě si musíme ale pozvat do party i mého přítele Luboše, který s vámi může dát vzniknout třeba vzkazu pro vaše dítko, které mu pustíte, až bude velké. Koukněte do ceníku na balíčky rodinného videa.

Co když naše dítko nebude v náladě?

Nevadí, ne vždy se prcek nejlépe vyspí nebo třeba jen protestuje, že jsme mu narušili denní režim. Mějte s sebou něco malého k snědku v případě hladu nebo oblíbenou laskominu za odměnu. Když je nejhůř, blbnutí na prolejzačkách či stavění domečků z mechu to zachrání.

Kde se dá fotit, když to nejde venku?

U vás doma. :) Věřte mi, že i v domácím prostředí mohou vzniknou krásné momentky, které navíc budou osobitější než kdekoliv jinde. Ať už tedy budeme fotit venku nebo u vás doma, vždy vzniknou přirozenější a uvolněnější záběry, než kdybychom museli pózovat z jednoho místa před ateliérovým plátnem.

CLOSE