MENU

Jak to probíhá?

portrétové focení

S fotografiemi je to někdy jako s kadeřníkem - jednou za čas si chceme udělat radost, vidět se v lepším světle, dodat si sebevědomí. Anebo se prostě jen cítíme skvěle a chceme to zvěčnit. I když se třeba fotíte neradi, nemáte s tím zkušenosti anebo si myslíte, že jste nefotogeničtí, o to víc mě těší, když z toho vymáčkneme to nejlepší. Zatímco třeba u rodinných fotek se spíše snažíme o momentky, portrétní focení vyžaduje více času a kreativity. Ale i když se snažíme najít to nejlepší místo, nejlepší úhel, neznamená to, že to nemůže být uvolněné a spontánní.

Klára P.

boudoir | portrét focení

„Fakt se ti klaním, já vážně obvykle mažu fotky na kterých jsem a tady se mi líbí až na minimum výjimek všechny a nejradši bych si jich nechala udělat tak milion =oD jsi fakt úžasná =o) já teda věděla, že se mi tvoje vnímání světa líbí už při prohlížení fotek, co jsi dělala ostatním, ale že to zmákneš i se mnou, to jsem fakt nevěřila!“

01
02
Betty S.

potrét

Nejlepší pohodová fotografka, cvak a máte super krásný přirozený fotky!

02
02

Co na sebe?

Cokoliv, v čem se cítíte dobře, co vás vystihuje. V průběhu focení se můžete také převléknout, ale většinou nevyužijeme více jak 2-3 outfitů.

Vizáž - ano nebo ne?

Na tento styl focení také doporučuji zvážit služby vizážistky – nejenom, že vizáž dotvoří dokonalý look, ale podepíše se to také na vašem sebevědomí a tím i výsledných fotografiích. V okolí Litoměřic doporučuji služby vizážistek Lucie Králíčkové, Patricie Krupkové, Kláry Machálkové nebo Dominiky Klozové (Beauty By Bruni).

Darovat jako poukaz

ZE ZÁKULISÍ

CLOSE