MENU

svatební fotografka Středočeský kraj

přijímám rezervace

na příští svatební sezónu

Mohu vám nabídnout půldenní nebo celodenní svatební balíček. Většinu dne se snažím pohybovat jako reportážní fotograf – chodit po špičkách, být nenápadná a nezasahovat do dění a zachytit tak cenné momentky. Jinak zvládnu na společnou fotku zpacifikovat až 120 lidí, ozkoušeno :) Působím v okolí Litoměřic, ale na veselku za vámi přijedu, i když to nebude úplně za rohem.

V Středočeském kraji je krásných míst pro svatbu na rozdávání. Pro romantickou svatbu jako z pohádky je tu Karlštejn, zámek Ratměřice nebo Škvorec (Savoia Castle), od kterého se nedaleko nachází krásná stodola Statek u Prahy. Z farem v okolí je tu třeba Farma Michael nebo Farma Heroutice. Velmi oblíbeným svatebním místem je Panství Dlouhá Lhota, Dvůr Hoffmeister, směrem na Benešov pak Statek Český Dvůr. Pro pravou staročeskou svatbu je tu třeba Babiččina zahrádka. Mnoho z těchto míst jsem již jako svatební fotograf navštívila a ráda budu i u té vaší.

Na svatbu Klárky a Davida na Statku u Prahy se můžete podívat TADY.

DALŠÍ MOMENTY ZE SVATBY

(z rozhovoru pro Veletrhsvatbarium.cz)

Pokud byste měla popsat ideální svatbu pro Vás jakožto fotografku, jaká by byla?

Hm... asi bez deště. :D Ne teď vážně, zamlžená technika sice nikoho nepotěší, ale dá se s ní vypořádat. Ideální svatba je pro mě taková, kde nikdo nestresuje, nemusí dodržovat harmonogram, kde babičkám ukápne slza dojetím a kde se všichni druhý den sejdou s kocourem u snídaně dojídat svíčkovou. Z toho jsou fajn historky – třeba posledně se takhle tatínek nevěsty dozvěděl, že je z dražby ze včerejšího večera o 12 000 Kč chudší.

Mívají snoubenci nějaká konkrétní svatební “fotopřání”? Pokud ano, jaká snoubencům plníte nejraději?

Myslím, že každý má někde toho svého fotografa a já se tím, co prezentuji ve svém portfotliu snažím najít k sobě takové snoubence, se kterými si padneme do oka. Zkrátka ty, kteří to vidí stejně jako já a ví, že mi mohou důvěřovat. I když pak přijde fotopřání, určitě to nebude nic, co by jedné či druhé straně bylo nepříjemné.

CLOSE