MENU

svatební fotografka Panenský Týnec

přijímám rezervace

na příští svatební sezónu

Mohu vám nabídnout půldenní nebo celodenní svatební balíček. Většinu dne se snažím pohybovat jako reportážní fotograf – chodit po špičkách, být nenápadná a nezasahovat do dění a zachytit tak cenné momentky. Jinak zvládnu na společnou fotku zpacifikovat až 120 lidí, ozkoušeno :) Působím v okolí Litoměřic, ale na veselku za vámi přijedu, i když to nebude úplně za rohem.

Pokud je pro Vás svatba magická událost, jistě jste už uvažovali nad obřadem v nedostavěném gotickém chrámu v Panenském Týnci na Lounsku. Klášter má vyzařovat pozitivní léčivou energii a mnoho novomanželů se sem proto vydává říct si své ano. Nedaleko od Panenského Týnce se směrem na Peruc nachází neméně magické místo – menhir Kamenný Pastýř v Klobukách, i ten má vyzařovat léčivou energii. Obě místa jsou opravdu kouzelná a navštívila jsem je jako svatební fotograf hned několikrát. Na svatby v Panenském Týnci se vždy hrozně těším – možná je to placebo, možná ne, ale osobitou atmosféru rozhodně mají. Na svatební hostinu můžete poblíž zvolit např. vyhlášený Statek Luníkov nebo Kralovický Dvůr.

DALŠÍ MOMENTY ZE SVATBY

(z rozhovoru pro Veletrhsvatbarium.cz)

Pokud byste měla popsat ideální svatbu pro Vás jakožto fotografku, jaká by byla?

Hm... asi bez deště. :D Ne teď vážně, zamlžená technika sice nikoho nepotěší, ale dá se s ní vypořádat. Ideální svatba je pro mě taková, kde nikdo nestresuje, nemusí dodržovat harmonogram, kde babičkám ukápne slza dojetím a kde se všichni druhý den sejdou s kocourem u snídaně dojídat svíčkovou. Z toho jsou fajn historky – třeba posledně se takhle tatínek nevěsty dozvěděl, že je z dražby ze včerejšího večera o 12 000 Kč chudší.

Mívají snoubenci nějaká konkrétní svatební “fotopřání”? Pokud ano, jaká snoubencům plníte nejraději?

Myslím, že každý má někde toho svého fotografa a já se tím, co prezentuji ve svém portfotliu snažím najít k sobě takové snoubence, se kterými si padneme do oka. Zkrátka ty, kteří to vidí stejně jako já a ví, že mi mohou důvěřovat. I když pak přijde fotopřání, určitě to nebude nic, co by jedné či druhé straně bylo nepříjemné.

CLOSE