MENU

svatební fotografka Litoměřice

přijímám rezervace

na příští svatební sezónu

Mohu vám nabídnout půldenní nebo celodenní svatební balíček. Většinu dne se snažím pohybovat jako reportážní fotograf – chodit po špičkách, být nenápadná a nezasahovat do dění a zachytit tak cenné momentky. Jinak zvládnu na společnou fotku zpacifikovat až 120 lidí, ozkoušeno :) Působím v okolí Litoměřic, ale na veselku za vámi přijedu, i když to nebude úplně za rohem.

Litoměřice jsou moje domovina, vyrůstala jsem a žiju tu (teď už v jedné malé vesničce za rohem) celých 28 let. Místní historické centrum a malebné kopečky vypadají už z dálky romanticky a vdávat se tu musí být radost. Poblíž máme třeba Lobkowiczký zámek v Roudnici, nedaleko také zámek Libochovice nebo Ploskovice (a jeho krásný obrovský zahrady!).

Pro svatební hostinu je také velmi oblíbené místo Dvůr Perlová Voda, kdo raději rustikální svatbu, máme tu pak Podřipskou farmu v Kyškovicích, která za hezkého počasí nabízí krásný obřad na poloostrůvku u vody. V okolí je také oblíbený Starý Týn u Úštěka, Panství Liběchov, Panství Velichov nebo třeba Statek Chudoslavice. Přímo u Terezína se nachází také resort Golf Kotlina.

(z rozhovoru pro Veletrhsvatbarium.cz)

Pokud byste měla popsat ideální svatbu pro Vás jakožto fotografku, jaká by byla?

Hm... asi bez deště. :D Ne teď vážně, zamlžená technika sice nikoho nepotěší, ale dá se s ní vypořádat. Ideální svatba je pro mě taková, kde nikdo nestresuje, nemusí dodržovat harmonogram, kde babičkám ukápne slza dojetím a kde se všichni druhý den sejdou s kocourem u snídaně dojídat svíčkovou. Z toho jsou fajn historky – třeba posledně se takhle tatínek nevěsty dozvěděl, že je z dražby ze včerejšího večera o 12 000 Kč chudší.

Mívají snoubenci nějaká konkrétní svatební “fotopřání”? Pokud ano, jaká snoubencům plníte nejraději?

Myslím, že každý má někde toho svého fotografa a já se tím, co prezentuji ve svém portfotliu snažím najít k sobě takové snoubence, se kterými si padneme do oka. Zkrátka ty, kteří to vidí stejně jako já a ví, že mi mohou důvěřovat. I když pak přijde fotopřání, určitě to nebude nic, co by jedné či druhé straně bylo nepříjemné.

DALŠÍ MOMENTY ZE SVATBY

Celé svatební příběhy

CLOSE