MENU

svatební fotografka Česká Lípa

přijímám rezervace

na příští svatební sezónu

Mohu vám nabídnout půldenní nebo celodenní svatební balíček. Většinu dne se snažím pohybovat jako reportážní fotograf – chodit po špičkách, být nenápadná a nezasahovat do dění a zachytit tak cenné momentky. Jinak zvládnu na společnou fotku zpacifikovat až 120 lidí, ozkoušeno :) Působím v okolí Litoměřic, ale na veselku za vámi přijedu, i když to nebude úplně za rohem.

Jsem sice od Litoměřic, ale polovinu dětství jsem strávila na naší rodinné chatě v Holanech u České Lípy, tamní okolí znám tedy lépe jak své boty a moc ráda se tam vracím.

Dokážu si zde představit svatbu u rybníka jako v Princezně ze mlejna a v okolí je moc krásných míst, kde uspořádat hostinu. Směrem na Litoměřice je to třeba Starý Týn u Úštěka nebo Penzion Pod Kalvárií. Na druhou stranu je moc krásný statek U Větrné víly, kde měli třeba svatbu naši kamarádi Terka s Filipem. Moc krásný je také obřad v lesním divadle Sloup a mezi lesy a zvěří si své ano můžete říct také v Apartmánech Ralsko. 

(z rozhovoru pro Veletrhsvatbarium.cz)

Pokud byste měla popsat ideální svatbu pro Vás jakožto fotografku, jaká by byla?

Hm... asi bez deště. :D Ne teď vážně, zamlžená technika sice nikoho nepotěší, ale dá se s ní vypořádat. Ideální svatba je pro mě taková, kde nikdo nestresuje, nemusí dodržovat harmonogram, kde babičkám ukápne slza dojetím a kde se všichni druhý den sejdou s kocourem u snídaně dojídat svíčkovou. Z toho jsou fajn historky – třeba posledně se takhle tatínek nevěsty dozvěděl, že je z dražby ze včerejšího večera o 12 000 Kč chudší.

Mívají snoubenci nějaká konkrétní svatební “fotopřání”? Pokud ano, jaká snoubencům plníte nejraději?

Myslím, že každý má někde toho svého fotografa a já se tím, co prezentuji ve svém portfotliu snažím najít k sobě takové snoubence, se kterými si padneme do oka. Zkrátka ty, kteří to vidí stejně jako já a ví, že mi mohou důvěřovat. I když pak přijde fotopřání, určitě to nebude nic, co by jedné či druhé straně bylo nepříjemné.

DALŠÍ MOMENTY ZE SVATBY

Celé svatební příběhy

CLOSE