MENU

Prý žádné letáčky...

říkaly holky ze svatebního veletrhu Svatbárium, který se koná 25.1.2020 v Hradci Králové. Pořadatelky to prostě vzaly z jiného konce a nechtěj žádnou nudu, žádné letáčky, žádnou teorii. No a protože se to každým dnem blíží, hodily jsme slovíčko o tom, jak já vidím tu svatební reportáž a vše, co se kolem focení točí.

Pokud bys měla popsat ideální svatbu pro Tebe jakožto fotografku, jaká by byla?

Hm… asi bez deště. 😀 Ne teď vážně, zamlžená technika sice nikoho nepotěší, ale dá se s ní vypořádat. Ideální svatba je pro mě taková, kde nikdo nestresuje, nemusí dodržovat harmonogram, kde babičkám ukápne slza dojetím a kde se všichni druhý den sejdou s kocourem u snídaně dojídat svíčkovou. Z toho jsou fajn historky – třeba posledně se takhle tatínek nevěsty dozvěděl, že je z dražby ze včerejšího večera o 12 000 Kč chudší.

Tvůj přítel je kameraman. Spolupracovali jste spolu někdy na svatbě? Má to pro snoubence nebo pro Vás nějakou výhodu, když mají kameraman a fotografka osobní vztah?

No jasně, že ano. V první řadě to má takovou výhodu, že s přítelem známe dokonale svoji práci, naše postupy, víme, co v danou chvíli dělat a nedělat a občas jeden vidí to, co druhý ne a tak si neustále vyměňujeme nápady. Také se nám práce ve dvou osvědčila při párovém focení (a to nejenom na svatbách) – je totiž pro všechny mnohem uvolněnější jít na rande ve 4. Když si můžeme sednout s kytarou k ohni ..(...)

25.1.2020

Zapište si do diáře!

Budeme tam korzovat ještě společně s přítelem Lubošem, který zase představí svatební videa. Těšíme se a doufáme, že potkáme i nějaké známé tváře! :)

CLOSE